Ako sa zapojiť

Firemný deň

Chcete nás navštíviť v rámci CSR (spoločenskej zodpovednosti firiem)? Radi sa s vami stretneme a dohodneme podrobnosti. Táto forma dobrovoľníctva môže byť naozaj rôznorodá a my sme otvorení mnohým nápadom.

Canisterapia

Venujete sa canisterapii? U nás máme psíkov radi. Ak by ste nás so svojimi štvornohými priateľmi mali záujem navštíviť, určite nás potešíte.

Fotograf

Radi fotíte? Radi by sme si pre náš web a sociálne siete dali spraviť zopár kvalitných fotografií, bohužiaľ však na to nemáme rozpočet. Je jedno či ste začiatočník alebo profesionálny fotograf. Radi vás uvítame a podarujeme pár úsmevov pred foťákom.

Muzikoterapia

Praktizujete muzikoterapiu? Na našich klientov má hudba zázračné účinky. Vidíme na nich, ako sa im pri hudbe rozžiaria oči a sú šťastní. Ak ovládate muzikoterapiu, radi vás pozveme k nám na kávu.

Článkar

Je vašou záľubou písať články? Alebo by ste si to radi skúsili? Ak áno, máme pre vás jedinečnú možnosť obohatiť náš blog. Nezáleží, či sa bude jednať o dlhodobú alebo krátkodobú spoluprácu. Ozvite sa nám a spoločne vymyslíme tému o ktorej sa môžete rozpísať.

Umelec / Maliar

Stackárom to so štetcom naozaj ide. Radi ich však naučíme nové štýly a spôsoby tvorenia ich obľúbených obrázkov. Ak si s nami chcete zamaľovať, máme pre vás voľnú stoličku. Za odmenu vám ponúkneme naše videnie sveta.
Každý kto má chuť tráviť s nami čas ako dobrovoľník je vítaný.
Kontaktovať Naše stacko

Prečo sa stať dobrovoľníkom

Dobrovoľníctvo je vždy ošetrené zmluvou o dobrovoľníctve.
Nič vám nezabezpečí prijemný pocit na duši ako to, keď niekomu pomôžete. Občas je dobré vypadnúť z kolobehu a pozrieť sa na svet z inej perspektívy.

Pomáhať je ľudské

Vďaka dobrovoľníctvu môžete získať nové kontakty alebo si nájsť nových priateľov. Ak ste náhodou v meste noví, niet o čom premýšľať!

Spoznáte skvelých ľudí

Hovorí sa „ve dvou se líp táhne“ a preto k nám môžete prísť vo dvojici, trojici ale kľudne aj celá skupina priateľov či rodina.

Dobrovoľníctvo môže byť skupinová záležitosť

Našim klientom sa vždy snažíme dať maximum, ktoré je v našich silách, avšak tých máme tiež obmedzene. Pomôžte nám skvalitniť im život a prispejte k ich skvelým zážitkom.

Pomôžete, kde skutočne treba

Vďaka dobrovoľníctvu možno objavíte svoj nový talent, získate nové skúsenosti alebo posilníte tie, ktoré už máte.

Získate nové skúsenosti

Naši dobrovoľníci

Miriam Černoková

Katarína Chnučiarková

Mudr. Gabriela Stoklasová

Všeobený lekár

Barbora Štrbáková

Študentka marketingu
Pre denný stacionár som tvorila tento web. Dúfam, že sa vám páči 🙂 .

Dušan Ševela